Autoryzowany Serwis Gazex

Jako autoryzowany serwis Gazex  jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem w zakresie przeprowadzania kompleksowych usług obejmujących serwis i kalibrację detektorów gazu.

Gazex to lider w produkcji, dystrybucji i kalibracji detektorów do wykrywania gazów toksycznych i wybuchowych. Systemy od firmy Gazex wdrażane są zgodnie z ISO 9001, dzięki czemu Klienci mają pewność najwyższej jakości usług.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma uzyskała poświadczenia firmy Gazex upoważniające do przeprowadzania kalibracji detektorów, wykonywania instalacji i konserwacji systemów detekcji gazów, wykonywania przeglądów i konserwacji systemów detekcji gazów będących w okresie gwarancji producenta i wiele innych.

W ramach świadczonych usług przeprowadzamy:

  • Okresowe kontrole działania systemów detekcji gazów
  • Kalibracja detektorów gazu Gazex
  • Naprawy systemów detekcji gazów
  • Modernizacje systemów detekcji gazów
  • Obsługę gwarancyjną systemów detekcji marki GAZEX z zachowaniem gwarancji producenta na elementy systemu.

Specjalizujemy się w udoskonalaniu systemów detekcji gazów, które zostały niewłaściwie dobrane lub zainstalowane. Optymalizujemy rozmieszczenie detektorów na obiekcie, weryfikujemy poprawność doboru rodzaju sensorów gazu do warunków pracy oraz sprawdzamy skuteczność działania systemu wentylacyjnego. Przeprowadzamy kompleksowy serwis detektorów gazu w przystępnej cenie.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Nasze usługi oferujemy zarówno do zakładów przemysłowych i dużych przedsiębiorstw, jak i właścicieli mniejszych działalności.